Tak blízko…

Dukla JM, tým B – Březiněves

Ročník 2009

V sobotním dopoledni, dne 06.10.2018, jsme na Mikulce odehráli 5. kolo mistrovské soutěže našeho B-týmu proti Březiněvsi. Moc a moc jsme stáli o vítězství a první ligové body v soutěži. Výsledku jsme se snažili podřídit sestavu a vyztužili soupisku třemi jmény z A-týmu. Na herním projevu to bylo velice znát. Dostali jsme se do vedení 4 – 0 a nechali se ukolébat představou, že s kluky z Áčka se to „udělá samo“. Na konec jsme ještě byli rádi za remízu, když Kuba Dovolil 2 minuty před koncem utkání dal výsledku zaslouženou podobu remízy. Konečně! Premiérový ligový bod pro náš B-tým, i remíza se počítá…

Sestava: Zach, Zemánek, Kozlovskyj, Foltýn, Vlastník, Phi Hoang, Hiduts, Bezouška, Dovolil, Meduna, Knápek, Vihan

Dnes se zrodilo jedno z nejnapínavějších utkání v dějinách našeho týmu. Chyběl však happy end. Ale vzhledem k průběhu utkání můžeme být rádi za kompromisní výsledek. Celkem rychle a pohodlně jsme vedli. V poslední čtvrtině byl ale soupeř lepší a díky tečované střele Kuby Dovolila v předposlední minutě jsme zachraňovali remízu v utkání na poslední chvíli. Důležitým poznatkem z tohoto zápasu však je, že pokud chceme hrát v soutěži důstojnou roli, nemůžeme se spoléhat pouze na kluky-nováčky a kluky, kteří chodí nepravidelně na tréninky, ale čas od času musíme posílit tým také zkušenějšími hráči.

Výsledek: 7 – 7 (poločas 4 – 2)

Branky: Knápek 2x, Zemánek 1x, Phi Hoang 1x, Foltýn 1x, Bezouška 1x, Dovolil 1x

Trenéři: Meduna, Dovolil, Knápek

V sobotu, 13.10.2018 se v šestém kole utkáme v Záběhlicích proti týmu SK Hamr a budeme doufat, že si poprvé ochutnáme pocit vítězství.