MŽ „A“ U-13

FKDJM : Sokol Stodůlky  2:2 (1:2)

Sestava: Vagenknecht, Štěpán, Bednář, Novák, Kapek, Němec, Rypota, Nguyen F., Krameš, Poustka, Obergruber, Prüher, Stříbrský.

Střelci: Štěpán 2x

Shrnutí: V dnešním utkání jsme se utkali s lídrem naší skupiny, který jasným způsobem vede tabulku Přeboru. Také poslední 2 tréninky byly zaměřeny na taktickou přípravu na soupeře. Ale příprava je jedna věc a potom v zápase obdržet laciný gól… Od prvních minut byli hosté lepší, byli rychlejší s míčem, vyhrávali osobní souboje a brzy svojí převahu přetavili v úvodní branku. O 5 minut později jsme inkasovali branku ze standardky, střela z 25 m po zemi, na kterou nepochopitelně náš brankář vůbec nereagoval. Od tohoto momentu hosté začali více bránit, nenapadali naší rozehrávku. To bylo zlomovým okamžikem zápasu. Od této chvíle jsme začali být nebezpeční, tlačili jsme hosty, nastřelili dvě břevna a těsně před poločasem snížili po rohovém kopu. Na začátku druhého poločasu nás hosté opět více napadali, ale my jsme byli jistí v kombinaci od branky a dokázali jsme hosty přehrávat. V posledních minutách jsme srovnali stav na 2 : 2 opět po rohovém kopu. A v úplném závěru jsme měli dvě velké šance zápas rozhodnout, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit.
S výsledkem i průběhem utkání jsme byli spokojeni.
Příští utkání hrajeme 1.6.2019 od 14:15 h s Duklou Praha na hřišti Ruzyně.