SPŘ – 2005

Turnaj Zbuzany – 3.místo

Sestava: Vagenknecht Jan, Vyjídák Jan, Kudrna Matěj, Riedl Tomáš, Matoušek Daniel, Láta Nick, Kočovský Matyáš,

Nguyen Toni, Lejsek Matyáš.

Zápasy:
FK Dukla JM – FK Prostějov  (0:2) První zápas a vůbec se nám nevydařil. Soupeř byl lepší na míči a zaslouženě vyhrál.
FK Dukla JM – Vykáň (2:0)  Od začátku jsme měli herní převahu a byla jen škoda, že gólů nebylo více.
FK Dukla JM – Tempo Praha (1:2)  Velmi pěkný a vyrovnaný zápas. 3/4 zápasu jsme vedli a soupeře k ničemu nepouštěli. A přišla chyba posledního hráče, bylo srovnáno a hned z rozehrávky ztráta a druhý gól. Nevadí, ale zápas super.
FK Dukla JM – Chomutov (3:1) Poctivě odehraný zápas od všech.
FK Dukla JM – FK Rudná (7:1)  V posledním zápase si kluci zastříleli, hlavně Nick, 4 góly byla to paráda.

Kluci zamakali, jak se má, až na první zápas. Pochvala Vagenknechtovi brankáři, který nás dobře podržel. Jedinou kaňkou bylo zranění Daniela Matouška ( vyvrtnutý kotník s nataženými vazy).
Přejeme brzké uzdravení nejen jemu, ale i ostatním.
Tréňa