Špatný začátek

Na jaře jsme doposud odehráli čtyři zápasy v Elite a všechny bez vítězství. Všechny zápasy mají jedno společné; a to špatný úvod v zápase. Než se rozkoukáme po hřišti, soupeř si již vybuduje náskok, který pak udrží až do konce.

První dvě kola (Admira a Meteor) byla přímo ostrašující a také nejhorší co jsme kdy odehrály. Je fakt, že jsme dali prostor i hráčům, kteří v této soutěži buďto nastupuji jen sporadický nebo vůbec. Ale na to se nemůžeme a ani nechceme vymlouvat.

Postupně jsme ustálili sestavu o vracející marody, což se projevilo v dalších dvou zápasech (Xaverov a Braník), kde již byla hra daleko lepší. Ale opět jsme doplatili na špatný úvod do zápasu, který byl ve finále rozhodující.

Nyní nás čeká další silný soupeř  z čela tabulky (po Meteoru a Xaverovu)  – Motorlet.

1. kolo: DJM – Admira  6:28

Sestava: Bartusek, Šefraný, Šefraná, Vaníček, Hubáček, Krejčí, Fišer, Hrdlička, Kuboš, Pýcha, Šalát, Studený, Malina, Oth, Kanclíř.

2. kolo: Meteor – DJM  (40:5)

Sestava: Bartusek, Cabalová, Šefraná, Cabala, Šefraný, Klápa, Krejčí, Kuboš, Malina, Smolík, Plichta, Naumkin, Šalát, Vaníček, Pýcha.

3. kolo:  DJM – Xaverov  15:24

Sestava: Bartusek, Kuboš, Šalát, Cabalová, Vaníček, Šefraný, Kuboš, Moucha, Smolík, Dovolil, Šefraná, Klápa, Cabala, Krejčí, Baleja, Knápek, Hrdlička.

4. kolo:  DJM – Braník  13:16

Sestava: Bartusek, Štěpán, Cabalová, Hrdlička, Šefraná, Cabala, Šalát, Moucha, Jíra, Klápa, Vaníček, Krejčí, Oth.