Soustředění ročníku 2009 (U11) – Rožmitál pod Třemšínem (25.8. – 1.9.2019)

Poslední prázdninový týden nás uvítalo malebné město Rožmitál pod Třemšínem, kde jsme absolvovali soustředění s ročníkem 2009.  V areálu místního klubu Spartak Rožmitál  jsme měli k dispozici nejen hlavní herní plochu na stadionu, ale i vedlejší tréninkové travnaté hřiště, které leží hned vedle koupaliště s krásně čistou vodou. Ubytování i stravování přímo v areálu nám umožňovalo minimalizovat ztrátové časy. Dvoufázový trénink kombinovaný s plaváním a výlety na kole nutil naše borce je zlepšování fyzické kondice. Každodenní intenzivní kontakt s míčem přispěl ke zlepšeni individuálnich dovedností každého jednotlivce. Během soustředění jsme odehráli i  jedno přípravné utkání s místním klubem Spartakem Rožmitál. Utkání se odehrálo na dvou plochách ve velmi přátelské atmosféře. Na jednom hřišti jsme soupeře vyprovodili poměrně vysokým rozdílem a na druhém jsme strhli vítězství na svoji stranu v dramatickém závěru. Během pobytu jsme pořídili také nové týmové foto.

Celým soustředěním nás provázela soutěž o „Penaltového krále“ a mezi brankáři i soutěž o „Zlatého Čapajeva“.

Výsledky soutěže o „Penaltového krále“:

první místo : Pavel Tvrdek(18 penalt – 13 gólů) – vítězství v rozstřelu

druhé místo : Jakub Dovolil(18 penalt – 13 gólů)

třetí místo : Lukáš Vlastník(18 penalt – 12 gólů) – vítězství v rozstřelu

Výsledky v soutěži o „Zlatého Čapajeva“

Jakub Meduna (138 odchytaných penalt – 85 chycených)

Soustředění je za námi a nezbývá než popřát, aby se nám tento společně protrénovaný týden odvděčil úspěšnou hrou v podzimní části soutěže.