Soupeři došly síly

Dukla JM 31 MlP 2007 : 7 SJ Vyšehrad

Sestava 1. hřiště 15:4 (3:2)

Razesberger, Koptiš (2), Brabec (7), Soukup (4), Kohoutek (1), Blumenthal (1)

Sestava 2. hřiště 16:3 (5:0)

Bulíř (3), Kučera, Obergruber, Bednář (4), Kavan, Topič (5), Bakalík (3)

V neděli 8.11.2015 jsme za krásného počasí nastoupili doma k předposlednímu zápasu podzimu proti SJ Vyšehrad. Na prvém hřišti byl 1. poločas velmi vyrovnaný díky dvěma hráčům Vyšehradu, kteří tvořili agresivní hru, což nám opět dělalo velký problém. Hosté však měli pouze jednoho hráče na střídání, po změně hřišť jim rychle došli síly a ze zápasu už byla jenom hra o skóre. Avšak ani o zajímavé akce nebyla nouze a kluci předvedli rodičům, jak pěkný fotbal se hraje u nás.

Děkuji Tadeáši Blumethalovi a Jakubovi Kučerovi za předvedený výkon ve svém prvém zápase v Elite, všem klukům za bojovnost a výhru a rodičům za podporu. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimu s Motorletem. Případná výhra stvrdí naši dosavadní neporazitelnost a zajistí nám „pohár půlmistra“.

Trenér Forejt

Asistenti Kavan, Razesberger