Soupeř zvítězil zaslouženě

FK Dukla JM SPŘ roč.2006: Admira Praha 5:15

Sestava:

1. hřiště – Hornek, Štěpán, Hill, Puchmertl, Razesberger, Kendra, Krameš, Novák. Výsledek – (2:12)

2. hřiště – Pampurik ,Kapek, Míka, Nguyen, Fatka, Obergruber, Berisha, Cafourek. Výsledek – (3:3)

V neděli 18.10.2015 jsme odehráli další mistrovské utkání a to s velice kvalitní Admirou Praha. Na prvním hřišti se zápas odehrával podle očekávání a Admira byla od začátku až do konce lepším týmem, i když kluci odehráli velmi kvalitní utkání tak síla Admiry byla znát, rozdíl v  bojovnosti, rychlosti, práce z míčem a nakonec i fyzicky na tom byli o něco lépe a zaslouženě zvítězili.

Na druhém hřišti jsme byli v první čtvrtině pod tlakem, prohrávali jsme 3:0. Ale od druhé jsme hru vyrovnali a hráli vyrovnanou partii až do konce. Zbývající tři čtvrtiny jsme vyhráli vždy 1:0  🙂