Soupeř udělal o trochu více chyb

Háje SOS 7 : 13 Dukla JM 07

Sestava:

1.Hřiště  Háje – Dukla JM 3:6

(B) Filip Žák , Jan Forejt (1) ,Matyas Razesberger , Tomáš Koptiš , Jan Novák (2) , Jiří Brabec (1) , Adam Kendra (2)

2.Hřiště Háje – Dukla JM 4:7

(B) Lukáš Hornek , Thomas Obergruber (3) ,David Hroneš (1) , Petr Bednář , Jan Kavan (1) , Ema Nováková (1) , Lukáš Bulíř (1)

Jako trenér jsem spokojený pouze s výsledkem zápasu , soupeř udělal o trochu více chyb nežli mi, proto prohrál ( ale v dnešním fotbale jde o výsledky  (nemyslím to vážně)  ). Na zápase se podepsal čas i povrch i když v pátek jsme trénovali na UMT.

Někteři na hřišti ještě spali :-), měli jsme problém se spracováním, spíše jsme míč spracovávali pro soupeře. Míč nám na rychlém povrchu utíkal z nohy, ale na to se nesmíme vymlouvat, musíme umět hrát na každém povrchu. Přesto děkuju všem hráčům, kteří se zůčastnili zápasu za snahu bojovat o výsledek, příští zápas bude snad lepší i z pohledu oka.

Děkuji asistentům , rodičům za podporu při zápase probudit ty naše ratolesti.

Děkuji Jan Forejt