Soupeř nás přehrál

Dukla JM 2009 (U11) – tým „B“ – FC Tempo Praha

Druhé mistrovské utkání s týmem „B“ jsme odehráli na hřišti FC Tempo Praha v sobotu 14.9.2019 a do zápasu jsme nastupovali plně odhodláni se poprat o dobrý výsledek.

V první polovině první čtvrtiny jsme prokázali svojí bojovností vytvořit několik krásných gólových příležitostí, které však zůstaly nevyužité a tím jsme poskytli příležitost soupeři, který tak laskavý nebyl a začal svoje šance proměňovat. Po obdržených brankách se naše sebevědomí trochu vytratilo a začali jsme vyrábět stejné chyby jako v minulém utkání. Nedůsledně jsme obsazovali soupeře na naší polovině, prohrávali jsme osobní souboje a nedokázali jsme se koncentrovat na hru takovým způsobem, abychom odvrátili nepříznivý stav utkání. Klukům se však rozhodně nedá upřít velká bojovnost a snaha a my za ní děkujeme.

Příští týden budeme hrát na domácím hřišti a čeká nás další těžký soupeř, kterým je tým z Březiněvsi. Přijďte nás podpořit, kluci to velmi ocení a za hlasité podpory fanoušků se jim bude hrát určitě mnohem lépe.

Fakta ze zápasu :

Sestava: Zach, Dovolil, Kozlovskyj, Hiduts, Němec, Fedoryk, Zemánek, Vlastník, Vihan, Kalmus

Výsledek : 18 : 3 (5:1, 6:1, 2:0, 5:1)

Góly : 1x Hiduts, 1x Dovolil, 1x Fedoryk