MŽ U-12/U-13

FKDJM „B“ : Slavoj Podolí 3:5 (1:3)

Sestava: Bartusek, Vacata, Janata, Matušek, Soukup, Bakalík, Novotný, Hrdlička, Cabala, Klápa, Kuboš, Vaníček, Moucha, Poustka.

Střelci: Moucha, Hrdlička, Klápa.

Shrnutí: Vstup do utkání perfektní, rychle jsme vstřelili branku a hosty k naší brance nepouštěli. Ve 12 minutě jsme šli sami na brankáře a ze 2 metrů jsme ho trefili přímo do náruče. Gólman rychlým výkopem míč vrátil na naši polovinu, kde jsme ho nechali několikrát skákat až k naší brance a padl z toho gól. Takže místo 2:0 a je stav rázem 1:1 a na náš tým „padla deka“. Hosté polití živou vodou začali více bojovat o každý metr na hřišti a nám to začalo dělat obrovské problémy. Do poločasu hosté svým důrazem navýšili skóre 1:3. Do druhého poločasu jsme udělali změny v sestavě a opět vstoupili do utkání perfektně. Snížili jsme na rozdíl jedné branky a tady se začal zápas lámat, šli jsme 3x sami na brankáře a netrefili ani branku. Potom nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. A tyto spálené šance nás ještě více srazily. Hostům dnes jejich bojovný výkon a naše obrovské chyby v obraně stačily k vítězství. Bohužel, dneska si vybral slabé chvilky i náš brankář.
Jedeme dál, příští utkání hrajeme 12.10. v Modřanech od 14 h.