FK Dukla JM : Tatran Rakovník  ( 5:2 )

Sestava: Kubálek, Nguyen T., Matoušek D., Kočovský M., Vyjídák J., Lejsek M., Kapek M., Krameš J., Nguyen F.,
Nguyen A., Obergruber T.

Střelci: Nguyen T., Krameš 2x, Kočovský, vlastní branka

Shrnutí: Střetnutí s domácím týmem, který ještě neprohrál, byla předzvěst kvalitního zápasu. A bylo tomu tak, domácí nám nedali ani trochu prostoru v utkání a každou naší ztrátu ihned proměňovali v nebezpečný brejk. První poločas ještě hráli otevřenou hru a my jsme po pěkných akcí vedli v poločase 0:2. V druhé půli již domácí hráli zataženěj, a při zisku míče ihned hráli na hrotového útočníka, který měl parametry staršího žáka. Nutno uznat, že domácí velmi kvalitně a nekompromisně bránili. My jsme museli být více v druhém poločase trpělivý na míči a to se nám moc nedařilo. Do zahuštěné obrany jsme nedávali kvalitní míče a často naše akce končili v krajích při individuálních akcích. Muselo dojít na změnu, a tak kluci dostali za úkol hrát na 1-2 doteky a rychlými narážečkami obranu rozhýbat. A to bylo to správné, ale ne vše vyšlo a z brejků jsme obdrželi dva góly. Museli jsme více a rychleji kombinovat, což některým hráčům moc nešlo a na to se budeme muset více zaměřit v tréninku. Také nám vázlo odskočení od hráče v přehuštěném prostoru a pohyb po přihrávce, chtít dál hrát. Máme stále, co zlepšovat.
Příští týden nás čekají  dva zápasy na Junioru a v Rakovníku.