Smolná sobota

Velká marodka, dvě prohry a jedna zlomená ruka……

Soutěž G3F
Stodůlky – Dukla JM  26:9 (10:5)
Dopoledne jsme zavítali do Stodůlek v hodně improvizované sestavě, kdy některé hráče čekal ještě odpolední zápas v elite s Admirou.
Na prvním hřišti to byl hodně vyrovnaný boj, kde se bojovalo o každý míč a o vítězství rozhodla lepší střelecká potence soupeře.
Na druhém hřišti jsme si vybrali slabší chvilku ve třetí čtvrtině, kdy nám soupeř nasázel deset gólů a po zásluze vyhrál, jinak i zde byl zápas vyrovnaný.

1.hřiště:   7:3
Jizba/Cabala -1 (G), Pýcha, Naumkin, Šefraný, Čapek – 1, Hladík – 1, Hubáček, Malina.
2.hřiště: 19:6
Smolík (G), Šefraná – 1, Cabalová, Zámostný – 2, Kouřímský – 2, Fajfr – 1, Fišer, Kanclíř, Vostřák.

Soutěž G3B elite
Dukla JM – Admira  10:20 (4:11)
Odpoledne jsme k prvnímu domácímu zápasu na Mikulce přivítali borce z Admiry a po krásném fotbalu od obou týmu jsme bohužel odešli ze zápasu poražení. Bohužel nám nevyšla první půle na druhém hřišti, kde jsme zaostávali a dostali devět gólů, aniž by jsme nějaký gól vstřelili. Druhá půle přinesla již zlepšení, ale k vítězství nevedla. Na prvním hřišti vše fungovalo jak má a kromě třetí čtvrtiny jsme svůj zápas ovládli. Smůlou je zranění Vojty Klápy, který po nastřelení míčem, utrpěl zlomeninu ruky.

1.hřiště:  7:6
Zámostný (G), Bartusek, Šefraná, Hlaváč, Klápa – 1, Studený – 4, Vaníček – 2, Pařík.
2.hřiště:  3:14
Kohout (G), Cabalová, Jizba, Cabala, Štěpán, Volf R. – 2, Šefraný, Malina – 1.