SlaviaTour  roč. 2006 a ml.

Sestava: Vagenknecht Jan, Kapek Milan, Štěpán Petr, Míka Matyáš, Nguyen Filip, Kulhavý Jakub, Novák Jan,
Krameš Jakub, Obergruber Thomas.

FK Dukla JM : Slavia Praha – černá  (3:2) vstup do turnaje byl famózní, výhra nad Slavií. Prvních 8 min jsme Slavii k ničemu nepustili a vedli jsme 3:0, v posledních 6 min jsme si to zbytečně zdramatizovali.
FK Dukla JM : SC Xaverov – (2:1)  rychle vstřelený gól nám dal klid, soupeř snížil až v posledních sekundách, zápas jsme kontrolovali a šancí kolik jsme ještě zahodili, jejej.
FK Dukla JM : Sokol Stodůlky (2:3)  tento zápas nás hodně bolel, kluci ze Stodůlek to hráli hodně od podlahy, herně jsme byli opět lepší a naše velké šance skončili na výborně chytajícím brankáři, který chytl neskutečně 3 góly. (Tento zápas nás stál nakonec postup mezi 4 nejlepší).
FK  Dukla JM : FK Kolín (2:3) pro nás hodně smutný zápas. V tomto zápase jsme přišli o Jakuba Kulhavého, po souboji spadl na zem tak nešťastně, až si zlomil obě kosti nad zápěstím. To naše kluky rozhodilo a nebyli jsme schopni se zpět chytnout do zápasu.V úvodu jsme ve 3 min. prohrávali 0:2, poté jsme srovnali a začali Kolín tlačit a přišel ten smutný okamžik. Jakub do té doby hrál velmi nadstandardně a bylo to pro nás velké oslabení do další fáze turnaje.
FK Dukla JM : Sparta Praha  (0:3)  oba týmy měli velký problém s trávníkem. Míč se zadrhával pod nohou, tento zápas byl spíše boj než fotbal.
Ale i tak jsme si vypracovali  tři krásné gólové akce, kdy tomu chybělo jen doklepnutí. Kluci parádně zamakali.
FK Dukla JM : Rapid Psáry (3:2)  stejný průběh jako s Kolínem, brzy jsme dostali 2góly, ale postupem času jsme zvyšovali obrátky a začali dávat tolik vytoužené góly, super obrat.
FK Dukla JM : ABC Braník (3:0)  5. sekunda a vedeme, to soupeře úplně uzemnilo. Kluky z Braníku jsme nenechali vystřelit na branku a sami jsme z brejků skórovali. Velmi solidně odehraný zápas, pochvala.
Základní skupina odehrána a šli jsme počítat, o které místo budeme dále hrát. A k překvapení našemu, postup mezi 4 nejlepší nám utekl o jeden bod. Škoda jednoho zápasu. Takže budeme hrát o 5-8. místo.
FK Dukla JM : Český Krumlov (5:1) perfektní výkon od začátku do konce. Zde se všechno povedlo.
FK Dukla JM : FK Motorlet Praha (1:3) s nimi jsme hráli o 6-7 místo. Do desáté minuty vyrovnaný zápas, dvě velké obr šance jsme bohužel nedali. Poté se soupeř ujal vedení, srovnali jsme, standartka proti nám, nedůraz u branky a 1:2. Poté přišly chvíle brankáře Motorletu, kdy chytl jasné dva góly, překrásnými skoky. Poslední gól jsme dostali z dálky, kdy se klučinovi povedlo tak dokonalé bodlo a Vagon v brance neměl šanci.

Celkové umístění : 7.místo z 16.
Chtěl bych kluky moc pochválit, jak se prezentovali během celého turnaje. Hráli jako tým, bojovali za Jakuba Kulhavého, hráli to co jsme si řekly.
Vyjímečně udělám známkování:
Vagenknecht (1)