Slavia Tour 2007

Slavia Tour 2007 a mladší

Turnaj 23.5. Areál SK Hostivař

Naše mužstvo Dukla JM 2007 nastoupila v sobotu 23.5. v areálu SK Hostivař v prestižním turnaji , kde si po dlouhé době mohla vyzkoušet opět hrát opravdu proti dobrým soupeřům.

Lálova skupina :  Dukla JM – AC Sparta Praha 0:7

Dukla JM – Baník Most 4:1

Dukla JM – FK Kolín 0:2

Dukla JM – FK Ústí nad Labem 2:1

Dukla JM – SK Slavia černá 0: 4

Dukla JM – SKP České Budějovice 0:1

Dukla JM – FKM Vysočina Jihlava 1:6

V základní skupině se nám nepodařilo opravdu nic jen na světlé momenty s Baníkem Most, který byl v naší skupině opravdu nejslabší. Ale proti ostatní nám chyběl důraz,rychlost ale to nejdůležitější bojovnost !!!!! . Výhra nad Ústí nám spadla do klína poslední střelou na bránu po chybě brankáře . V základní skupině jsme nastříleli pouze 7 gólů a to je opravdu málo i poslední Baník Most , který nevyhrál ani jediný zápas nastřílel 2x tolik . Nejraději by jsme jako trenéři na tento turnaj rádi zapomněli , ale byla to lekce , na co připravovat kluky na další sezónu 2015 – 2016 v ELITE skupině kde nás čekají podobné zápasy.

Boj o umístení 13 – 16 místo

Dukla JM – Xaverov Počernice 4:3

po celý zápas vyrovnaný soupeř se šťastným konce , kdy jsme na poslední chvíli obrátili nepříznivý stav 0:3 . Koncem zápasu byla vidět už  bojovnost otočit zápas a ten se nám povedl , za to velká pochvala.

Dukla JM – FAPV Děčín 9:3

Konečně se kluci roztříleli , ale bohužel až v posledním zápase turnaje , ale byli šťastný , že nastříleli 9 gólu, druhý největší brankový příděl po Spartě , která dala 10 .

Konečné 13. místo

Stejně bych klukům rád poděkoval za odehraný turnaj , byla to pro nás taková příprava na sezónu v Elite skupině na co se máme zaměřit , abychom se mohli rovnat těm nejlepším .

Sportu Zdar