Skvělé nasazení našich kluků

Starší přípravka roč. 2005

Turnaj Ovčín

V neděli 13.12. jsme odjeli na turnaj do nedalekých Záběhlic na Ovčín, pro roč.2005.  Na turnaj jsme přihlásili dva týmy, takže celou st. přípravku. Tým byl rozdělen na týmy Modrý a Žlutý.

Modrý: Vagenknecht, Kapek, Mika, Štěpán, Krameš, Nguyen T., Kulhavý, Obergruber.

Žlutý : Wolf, Kudrna, Vyjidák, Lejsek, Riedl, Láta, Matoušek.

Týmy: FK Dukla JM 2005 (žlutý), FK Dukla JM 2006 (modrý), Vyšehrad, Psáry, Xaverov, Dobrovíz.

Shrnutí: Úvodní zápasy vypadali, že budou oba týmy stát na pověstné bedně. Žlutému týmu dvě vítězství na úvod spíše ublížili. Vidina umístění jim svázala nohy, ale hlavně zamotala hlavu. Koncentrace na zápas byla slabší. Výprask od Xaverova 0:4 svědčil o všem. Modrému týmu pomohla v druhém zápase prohra ( i když až na protest týmu Psár, že jsme hráli o minutu déle, a v té minutě jsme dali gól na 2:2), souhlasil jsem, ať si napíší výhru, u nás je výsledek až druhá věc. V předposledních zápasech došlo na pověstné DERBY.

Rodiče vytvořili dva tábory a hlasitě povzbuzovali své týmy, super atmosféra. No a jak to dopadlo ……..

Tým modrých vyhrál až po velkém boji 3:2. Za stavu (2:1 pro modrý) žlutý útočník netrefil zcela prázdnou branku a jak to bývá, nedáš a dostaneš. Ale musím všechny kluky pochválit za nasazení, nic si neodpustili. V posledních zápasech hráli týmy každý o jiné umístění. Modrý tým o první a žlutý o třetí místo. Modrý tým zvítězil nad celkově druhým týmem turnaje, celkem s přehledem a ukázali nám mno pěkných „ťukesů“. Kdy jsme byli i ocenění potleskem rodiči z ostatních týmů. Žlutý tým v rozhodujícím zápase bohužel prohrál 0:1, i když měl herní převahu, ale hraje se na góly.

Celkové umístění: Modrý tým: 1.místo, žlutý tým: 5.místo.

Individuální ocenění nejlepšího střelce turnaje získal nejmladší účastník : Thomas Obergruber (07) –  ocenění patří celému týmu.

Pro všechny kluky velká pochvala, ukázali nám mnoho pěkných akcí, kliček. Jen tak dál.

Rodičům poděkování za fandění.