Škoda

FK Dukla JM : Meteor Praha  ( 9:13 )

Sestava:

1.hřiště: Kulhavý Jakub, Vožický Jan, Nguyen Kiet, Kočovský Matyáš, Krameš Jakub, Míka Matyáš, Obergruber Thomas –  (7:3 )

2.hřiště: Vagenknecht Jan, Čvirk Petr, Kuča Lukáš, Vyjídák Jan, Kudrna Matěj, Riedl Tomáš, Lejsek Matyáš, Haišman Vojtěch – ( 2:10 )

Shrnutí: Dnes musím všechny kluky na prvním hřišti pochválit. Během zápasu nebylo moc, co vytýkat. Kluci hráli s chutí, nasazením a k tomu přidali fotbalovost. Super, na to že tam hráli pouze 3 hráči roč.2005, zbytek byl mladší. Skvělé 🙂

Na druhém hřišti, tady to dnes opravdu nebylo ono. Nebyla chuť makat a poprat se o výsledek. Přístup některých k zápasu, byl asi takový: já jsem si přišel zakopat, pohodička a soupeř jezdí, napadá, nenechá mě zpracovat míč, tak to mě nebaví, to nebudu hrát, počkám až zápas skončí a pak si půjdu zakopat na umělku s klukama. Tak takhle opravdu néééééé. Velké zklamání, pro nás trenéry. Máme nad čím přemýšlet.