Se vzpřímenou hlavou

Dukla JM 2009 (U11) – tým „B“  – SK Vinoř

Za nepříjemně studeného a mrholivého počasí jsme v sobotu 5.10.2019 odehráli utkání na umělé trávě hřiště Mikulova proti soupeři, kterého dosud doprovází výborné výsledky.

Byli jsme si vědomi síly soupeře, a tak jsme se poctivě rvali o každý metr hřiště. Všichni naši hráči se snažili odevzdat na trávníku maximum, kterého byli schopni. Dokázali jsme si i proti velmi silnému týmu vytvořit několik jasných gólových příležitostí, které však zůstaly neproměněny. Velmi dobře odehrála utkání jak naše obrana, tak i středopolaři. V útoku máme trochu slabinu, tam se nám nedaří úplně naplňovat všechny představy, ale všichni kluci hráli s obrovským nasazením a srdcem. Výsledek bohužel neodpovídá předvedenému obrazu hry a to je škoda. Kdo z Vás se byl podívat, tak viděl nádherně bojovný výkon od prvního výkopu do posledního hvizdu píšťalky.

Všem hráčům musíme poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou dokázali poctivě pracovat a odevzdat na trávníku vše, co se naučil i když výsledek nebyl pro nás příznivý. Odcházíme poraženi, ale s hlavou vztyčenou, protože fotbal, který jsme hráli, byl plný elánu a naděje.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Zach, Kozlovskyj, Zemánek, Hiduts, Němec, Hoang Phi, Vihan, Fedoryk, Meduna

Výsledek : 3 : 13 (1 : 9)

Góly : 2x Meduna, 1x Hiduts

Za nepříjemně studeného a mrholivého počasí jsme v sobotu 5.10.2019 odehráli utkání na umělé trávě hřiště Mikulova proti soupeři, kterého dosud doprovází výborné výsledky.

Byli jsme si vědomi síly soupeře a tak jsme se poctivě rvali o každý metr hřiště. Všichni naši hráči se snažili odevzdat na trávníku maximum, kterého byli schopni. Dokázali jsme si i proti velmi silnému týmu vytvořit několik jasných gólových příležitostí, které však zůstaly neproměněny. Velmi dobře odehrála utkání jak naše obrana, tak i středopolaři. V útoku máme trochu slabinu, tam se nám nedaří úplně naplňovat všechny představy, ale kluci hráli s obrovským nasazením a srdcem. Výsledek bohužel neodpovídá předvedenému obrazu hry a to je škoda. Kdo z Vás se byl podívat, tak viděl nádherně bojovný výkon od prvního výkopu do posledního hvizdu píšťalky.

Všem hráčům musíme poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou dokázali poctivě pracovat a odevzdat na trávníku vše, co se naučili i přestože výsledek nebyl pro nás příznivý. Odcházíme poraženi, ale s hlavou vztyčenou, protože fotbal, který jsme hráli, byl plný elánu a naděje.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Výsledek : 3 : 13 (1 : 9)

Góly : 2x Meduna, 1x Hiduts