Sahali jsme po lepším umístění

4. turnaj Minicup – 5.11.2016

Poslední podzimní turnaj se již odehrál za velmi chladného počasí. Červený tým jsme dnes doplnili o dva nové hráče, neboť Lukáš a Jáchym Teplý bohužel nemohli přijet. Z pěti zápasů jsme dnes vytěžili pouze jedno vítězství, což je škoda. Minimálně v zápasech s Plzní a Čafkou jsme byli více než vyrovnanými soupeři a sahali po lepším umístění. Pravdou však je i to, že v zápasech se Spartou a Sedlčany jsme tahali za kratší konec a utrpěli vysoké porážky. Dnes tedy páté místo, hlavy však nevěšíme a příště to bude lepší.

Sestava: Bártů, Topič, Oth, Kakos, Juhásová, Deré, Vrána, Vamberský

Dukla JM – Sedlčany 1:5

Dukla JM – Dukla Praha  4.0

Dukla JM – Sparta 0:8

Dukla JM – Plzeň  3:4

Dukla JM – ČAFC 1:3

Žlutý tým se ve skupině C rozehrál k velkým výkonům, kluci zlepšili pohyb po hřišti, dravost a snahu o zakončení, což muselo diváky zvedat ze sedadel… V turnaji vyhráli tři zápasy a dva zápasy prohráli jen nejtěsnějším rozdílem, takže dnes krásné třetí místo.

Sestava:Hybel,Reigl,Bednář,Šlézar,Hlinka,Mrozek,Rychna,Nevdashov,Vaníček

Dukla JM – Lipence  3:0