S přehledem zvládnuté derby

Dukla JM, A-tým – SOS Háje

Starší přípravka, ročník 2009

Na Mikulce jsme v sobotu, 06.10.2018, nastoupil k tradičnímu jihoměstskému derby proti Hájům. Zápas plný očekávání. Papírově jsme byli favority. Ale derby je vždy zrádné. Na štěstí se naši borci úlohy favorita zhostili velice odpovědně. Od prvních minut utkání jsme do soupeře bušili všemi útočnými silami. Jednoznačný konečný výsledek byl satisfakcí za maximální snahu urvat výsledek na naší stranu.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Nevdashov, Tvrdek, Bártů, Ešner, Topič, Šefraný

Výsledek: 23 – 4

Čtvrtiny: 8 – 1, 5 – 0, 6 – 0, 4 – 3

 

Parádní jízda, pohledem soupeře – jízda ze skluzavky. Brzdit nelze. Lavina útoků. Nebránitelných. Hra jednoho týmu. Střelecký koncert Marka Ešnera. Jednoznačně nejlepší střelec našeho týmu. Nicméně – kolektivní výkon. Pánové a dámy, tohle nebylo vyrovnané utkání.

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Vrána, Knápek, Baleja, Enenkel, Nedvěd, Foltýn

Výsledek: 8 – 6

Čtvrtiny: 3 – 2, 1 – 4, 1 – 0, 3 – 0

 

Na tomto hřišti to bylo chvílemi trápení. Naši fotbalisté si nevybrali v soutěži svůj nejlepší den. Se štěstím a maximálním nasazením, vypětím všech sil jsme těsně zvítězili. Velmi se nedařilo našim hrotovým útočníkům. Hodně zbytečně jsme ztráceli balóny. Obranná dvojice pracovala trochu nedůsledně. Brankář neměl zrovna rétorické odpoledne ke správnému řízení obrany. No, každý den není hitparáda, na štěstí nás spoluhráči z prvního hřiště nenechali ve štychu.

 

Celkový výsledek: 31 – 10 (11 – 3, 6 – 4, 7 – 0, 7 – 3)

Branky: Ešner 12x, Tvrdek 5x, Baleja 4x, Enenkel 3x, Topič 3x, Nevdashov 2x, Šefraný 1x, Knápek 1x

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

 

Příští utkání bude utkáním pravdy, kde se rozhodne, jestli je náš tým schopný hrát o bednu či nikoli. Utkáme se s Motorletem na jeho hřišti v pátek, 12.10.2018 od 17,00 hod.