S hratelným soupeřem porážka

23. 10. 2016

VII. kolo SPŘ 2007 (2HP)

FK Dukla JM – SK Aritma Praha  12:17

Sestava: 1. Hřiště – Bryscejnová, Razi, Poustka, Kendra, Hornek, Kuklík,  Soukup, Kučera   (7:3)

2. HřištěMatoušek, Koptiš, Matušek, Bulíř, Chadraba, Kavan, Vacata, Fajfr, Šef   (5:14)

Trenéři: Hornek, Vostárek

Hodnocení trenérů

Myslím si, že dnešní utkání se dalo zvládnout lépe a to hlavně na 2. hřišti. Soupeř byl pro nás poměrně ideální a rovnocenný. 1. hřiště zvítězilo zaslouženě, když svůj výkon postupem čtvrtin zvyšovalo. Druhé hřiště dnes podlehlo poměrně vysokým výsledkem, i když to tak ze začátku nevypadalo. Do druhé čtvrtiny jsme se soupeřem hráli vyrovnaný bojovný fotbal a chvilku jsme i drželi vedení na své straně. Bohužel po pár chybných rozehrávkách jsme inkasovali několik branek a chuť už nebyla tak velká. Navíc jsme přestali plnit základní činnosti, obsazování hráčů, vracení se zpět a důrazná hra, která na konci už i z důvodu únavy vymizela. Soupeř těchto chyb využil a přidal další branky. Pozitivum bych dnes našel v prvních dvou čtvrtinách, kdy jsme byli aktivní a rvali se o každý míč, druhá polovina už se ale nepovedla.  Příští utkání nás čeká FA Praha.