Rozsáhlá marodka

Fotbalovou akademii jsme zatím nikdy neporazili a vždycky nám utkání uteklo jen o chloupek. S tímto jsme se vrhli dosti nabuzeně do dalšího mistrovského utkání s cílem nepříznivou bilanci zvrátit. Co nám již před utkáním dosti zkřížilo plány, byla rozsáhlá marodka – celkem 9 hráčů základní sestavy má zdravotní komplikace. Tento fakt musel logicky ovlivnit naše utkání v neděli, 24.09.2017, a také se tak stalo…

Sestava 1. hřiště: Válek, Bártů, Knápek, Tvrdek, Černý, Topič

V podstatě vyrovnané utkání podpořil Ondra Bártů skvělými zákroky v naší brance. Maty Černý, nová tvář v našem týmu, se krásně prosadil hned dvakrát svým důrazem a zarputilostí. Jáša Topič předvedl brilantní techniku, krásné kličky. Od ostatních to bylo trochu upracované utkání, balón odskakoval, nedařilo se dostat do střelecké pozice, chyby v obraně. Všechno zlé je k něčemu dobré a věříme, že z dnešních chyb budeme těžit v příštích utkáních.

Sestava 2. hřiště: Nevdashov, Ešner, Meduna, Dovolil, Enenkel, Forman

Krásným výkonem se blýskl Denis Nevdashov, předvedl ukázkovou hru, ve které hrál důrazně a čistě, což na soupeře velmi platilo. Mára Ešner se utrhl trochu střelecky, stihl nastřílet celkem 6 krásných gólů. Mile překvapil i Dominik Forman, který si dal premiérové mistrovské góly, a to hned dva. Byl vždy v pravou chvíli na pravém místě. 

Výsledek: 27 – 20

Branky: Ešner 6x, Knápek 2x, Válek 2x, Tvrdek 2x, Forman 2x, Meduna 2x, Černý 2x, Enenkel 1x, Topič 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek