Rozhodla jediná branka

Xaverov – Dukla JM, A tým

Starší přípravka, ročník 2009

 

V neděli, 23.09.2018 nás ve třetím kole čekal na svém hřišti jeden z nejsilnějších celků soutěže – tým Xaverova. S živou vzpomínkou z června 2018, kdy jsme ve stejném prostředí proti stejnému soupeři zvítězili o 4 branky, jsme vtrhli do utkání sebevědomě, nebojácně a odhodláni červnové vítězství potvrdit. Tentokrát jsme však odjeli s nejtěsnější možnou porážkou způsobenou nekoncentrovaností 1. hřiště zejména ve druhé polovině utkání.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Knápek, Tvrdek, Ešner, Nevdashov, Válek, Nedvěd

Výsledek: 11 – 8

Čtvrtiny: 1 – 3, 2 – 4, 4 – 0, 4 – 1

 

Jak už to občas i ve velkém fotbale bývá, o zbytečné ztrátě bodů rozhodly dvě vlastní branky v závěru utkání. Ani 4 branky střelce Marka Ešnera, ani bojovný výkon celého týmu nestačil na to, abychom gólově soupeře přehráli. S velkou dávkou smůly jsme zde prohráli o 3 branky.

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Baleja, Šefraný, Enenkel, Bártů, Vrána, Kakos

Výsledek: 3 – 5

Čtvrtiny: 2 – 1, 0 – 0, 1 – 2, 0 – 2

 

Hezký fotbalový projev tohoto týmu nedovolil soupeři mnohdy i dlouhé minuty se dostat na naší polovinu hřiště. Nespočet zahozených brankových příležitostí z bezprostřední blízkosti branky způsobil, že jsme sice na tomto hřišti vyhráli, ale svým kolegům z prvního hřiště nepomohli gólově utkání otočit ve prospěch našeho týmu.

 

Celkový výsledek: 14 – 13

Branky Dukla JM: Ešner 4x, Enenkel 3x, Baleja 1x, Bártů 1x, Válek 1x, Tvrdek 1x, Nedvěd 1x, vlastní 1x

 

Pánové, i přes porážku si zasloužíte velikou pochvaluza předvedený bojovný výkon. Vaše výsledky dokazují, že jste schopni hrát vyrovnanou partii prakticky s kýmkoli.

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

 

V dalším, čtvrtém letošním utkání, zavítáme v pátek, 28.09.2018 v 10:45 hod. na hřiště ABC Braník.