Rozhodla čtvrtá čtvrtina

SPŘ 2007(2HP)

Fk Dukla jm : Fk Meteor PrahaVIII  14: 13 (5:6)

Sestava:

1 hřiště : Pruher ,Hornek , Vladyka ,  Bartoš , Forejt ,Blumenthal ,Hrdlička ,Novotný  (2 :10)

2 hřiště: Briscejnová ,Koptiš ,Bednář ,Soukup ,Poustka ,Novák ,Nováková ,Zouhar (12:3)

Trenéři : Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

V této soutěži není lehkých zápasů a dnes přijel soupeř který zatím neprohrál a navíc všem dosavadním soupeřům uštědřil velkou porci gólů.Vyhráli jsme ,gratulace.Na druhém hřišti velká pochvala za bojovnost a nasazení,po třech třetinách a stávajícímu výsledku 5:3,přišla motivace od trenéra na níž kluci slyšeli a dokázali v poslední čtvrtině rozdrtit soupeře 7:0.Musím pochválit že kluci takto zamakali , nadruhou stranu mě mrzí že zabrali až na danou motivaci(z níž by výživová poradkyně neměla radost).Na prvním hřišti dnes nešlo vůbec nic a bohužel ,krom vystřídající se Emy,se zde nedařilo vůbec nikomu.Tak nabrat síly na důležité derby ,které nás čeká příště.