Rozhodl jediný gól…

Ročník 2009 + 2010

Opět na Ovčíně…

V sobotu, 03.02.2018, jsme odehráli se dvěma týmy složených z hráčů DJM ročníku 2009 a 2010 opět kvalitně obsazený turnaj na Ovčíně. Vzhledem k probíhajícím jarním prázdninám a vysoké absenci v obou týmech hráli na takovémto turnaji poprvé společně malí fotbalisté, kteří se prakticky dosud neměli možnost v jednom týmu potkat, a hru tedy doprovázela určitá nesehranost. Markétku a kluky z ročníku 2010 musíme však maximálně pochválit, bili se jak lvi a statečně čelili o rok starším soupeřům.

 

Sestava DJM žlutý tým: Tvrdek, Knápek, Nevdashov, Baleja, Juhásová, Tichý, Válek, Bártů

Žlutý tým, jak se později ukázalo, turnaj nevyhrál jen proto, že v prvním utkání proti Zelenči dostal hned v první minutě vzhledem ke své nepozornosti gól, který rozhodl o jeho porážce a celkovém výsledku v turnaji. Kluci vybojovali hezké třetí místo. Obraz hry byl však skvělý, dalo by se říci, že kromě výpadku v první minutě turnaje, měl žlutý tým všechny zápasy pod svou kontrolou a jen díky naší slabé a nepřesné střelbě nedostávali soupeři výraznější gólový příděl.

 

Výsledky:

DJM – Zeleneč                        0 – 1

DJM žlutá – DJM modrá         3 – 1 (Knápek, Baleja, Válek)

DJM – Aritma                         0 – 0

DJM – Dubeč                          3 – 1 (Baleja 2x, Válek)

 

Sestava DJM modrý tým: Foltýn, Vachalovský, Kubín, Reigl, Šlézar, Ginley, Černý

Modrý tým se na své góly výrazně více nadřel, ale předváděl velmi statečný výkon. Skvělým představením v brance a parádním gólem přes celé hřiště se blýskl Maty Černý. Sympatickou hrou, zejména v defenzivní fázi, se prezentoval Fíla Reigl. Obrovské zlepšení v útoku a tahu na branku předvádí Kuba Foltýn.

 

Výsledky:

DJM modrá – DJM žlutá         1 – 3 (žlutí vlastní)

DJM – Dubeč                          2 – 8 (Černý, Foltýn)

DJM – Aritma                         0 – 7

DJM – Zeleneč                        0 – 7

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek

 

Jarní prázdniny zakončíme dalším turnajem ve Zbuzanech, a to v sobotu 10.02.2018.