Ročník 2012 na vítězné vlně 

 Ve své premiérové soutěžní sezóně si naše nejmladší přípravka zatím počíná výborně a po šestém kole je stále stoprocentní. 

 

FK Dukla JM – SK Střešovice 1911   48:9 

V zápase s SK Střešovice 1911 jsme jednoznačně udávali tempo již od samého začátku a vysoká výhra to jenom potvrzuje. Soupeř se zřídka dostával před naši branku a inkasované góly byly z velké části chyby u rozehrávky od brankáře soupeře, který přehazoval naše hráče stojící před ním a tím vytvořil několik gólových příležitostí, které soupeř snadno proměnil. 

 

FK Admira Praha – FK Dukla JM  6:48 

Ve čtvrtém kole soutěže jsme se utkali se soupeřem FK Admira Praha. Byl to druhý zápas v řadě, ve kterém padlo spoustu gólů a který byl jasně v naší režii. Tím spíše jsme měli ideální příležitost zkusit si nějakou tu kličku navíc, snažit se hrát po celém hřišti a nedělat „chumel“ a hlavně hlídat si hráče při rozehrávce od soupeřova brankáře. Chumel a postávání u soupeřova brankáře jsou chybky, které nás stále trošku trápí a snažíme se je tréninkem minimalizovat. 

 

FK Dukla JM – SK Hostivař   28:16 

Dnes jsme za studeného a deštivého počasí odehráli zápas s týmem SK Hostivař. Bohužel opět se ukázalo, že první minuty zápasu se rozkoukáváme a zbytečně si necháváme vstřelit několik rychlých gólů. Nicméně kluci se rychle oklepali a dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. 

 

FC Háje – FK Dukla JM  16:32 

Dnes nás čekalo derby s týmem FC Háje. Oproti několika posledních zápasů, kdy první minuty patřili vždy soupeři, jsme do toho dnešního vletěli naplno už od začátku. Kluci makali, nevypouštěli souboje a ukázkově bránili, což se projevilo na konečném výsledku, kdy jsme se mohli radovat ze zasloužené výhry. Chválíme také za to, že se už nesnažíme stát při výkopu všichni v řadě před soupeřovým brankářem, ale obsazujeme si volné hráče. Celkově se nám zápas moc líbil a těšíme se na další.