PRVNÍ ZLATÁ PRO ŠKOLIČKU!!!!!!!!

Neděle 13.9.2015 TURNAJ MINI CUP – ČAFC Praha

Na hřišti ČAFC Praha byl v neděli zahájen další ročník populárního MINI CUPU ,tentokrát pro ročník 2009 a mladší.Školička Dukly Jižní Město je tradičním účastníkem této celoroční turnajové soutěže a letos tomu nebude jinak.

Pro dnešní úvodní turnaj nám byli do skupiny nalosováni   TJ Březiněves,Sokol Kolovraty,SK Ďáblice, SK Slavia Praha a FK Viktoria Žižkov.

Přes brzký začátek 8:30hod byla na chlapcích znát touha po úspěchu,vzájemná podpora v obraně i útoku,snaha nevzdat se i po ztrátě míče a napadání soupeře při jeho rozehrávce. Dokonce ani zvučnost „ LIGOVÝCH “ SOUPEŘŮ nedělala našim klukům žádné vrásky.

Stručně řečeno : Březiněves 8:0,Kolovraty 3:2, Slavia 5:3,Ďáblice 5:0,Viktorka Žižkov 10:0 !!!!!!

5 ZÁPASŮ – 5 VÝHER – 1. MÍSTO V TURNAJI

Nejlepším střelcem turnaje byl Matouš Bryscejn se 13ti brankami,Vládík Anděl se blýskl třemi čistými konty a celý tým zaslouží VELIKOU POCHVALU za předvedenou hru.

JEN TAK DÁL, KLUCI !!!!!!!

SESTAVA A POČET STŘELENÝCH BRANEK : Vládík Anděl , David Vejsada (6) Marek Enenkel,

Matouš Bryscejn (13) Pavel Tvrdek (2) Kuba Meduna (1)

Honza Bezouška (3) Kuba Severin (1) Honza Pitro (5)