První zápas sezóny

FK Dukla Jížní Město  20 : 15 SC Xaverov Horní Počernice
Sestava:
1. hřiště : 12 : 7
F. Žák (B) , M.Razesberger , T.Koptiš , J.Forejt , J. Brabec ( 2 ) A.Kendra , J.Novák ( 5 ) , J.Soukup ( 5 )
2. hřiště 8 : 8
L. Hornek (B) , P.Bedář , T.Obergruber , E. Nováková , J. Topič ,T.Bakalík , J.Kavan , L.Bulíř
V sobotu 5.9. 2015 jsme nastoupili k prvnímu zápasu ve skupině ELITE proti SC Xaverov Horní Počernice . Nebudu hodnotit jednotlivce , jelikož to byl první zápas sezóny a jsme po prázdninách v době opětovného sehrávání . Jako tým to zvládli a byli dokonce viděny pěkné akce se zakončením . Jsem velice potěšen ,že kluci a Ema to výsledkově zvládli a tým se může radovat z první výhry v ELITE skupině .
Tým se jeví pro příští zápasy velmi dobře a silně , uvidíme příště kdy nás čeká rival z Hájů SOS a tam už všichni musí hrát na 100% 🙂 .
Děkuji týmu za výhru .