První výhra

4 kolo Pražského přeboru mladších žáků

Fk Dukla jm : ABC Braník  7: 2 (4:0)

Sestava:Kornfield , Hladík , Malina , Ondrášek ,Cabala , Hubáček , Kuboš , Bryscejn

Střídající: Volf , Šalát , Moucha , Oth ,Klápa

Branky 3xOndrášek ,Cabala,Bryscejn, Klápa ,Moucha

Trenéři : Obergruber , Šturc , Kornfeld

Hodnocení trenérů:

V deštivém odpoledni na domácím hřišti jsme přivítali soupeře z Braníka.Od úvodního hvizdu byla převaha na naší straně.Na klukách byla tentokrát vidět snaha jít si tvrdě za vítězstvím ,a již ve třetí minutě jsme otevírali skóre.Oproti předchozím zápasům jsme dnes dokázali soupeře přestřílet a vytvářet si tlak na branku.Do poločasu jsme skórovali ještě třikrát,ale popravdě měl být výsledek minimálně šest nebo sedm nula,bohužel i z některých 100% šancí se nezadařilo.Naopak v druhé půli jako by kluci měli pocit že to již půjde samo a zejména druhá parta měla asi pěti minutový výpadek,kde jsme nebránili nedostupovali hráče ,polaři se navraceli a beci vůbec nevěděli která bije.To nás stálo ztrátu bezbrankové výhry.Po prostřídání se již hra zklidnila a dohráli jsme již v pohodě.Jen tak dál i v dalších zápasech ,ale hlavně hrát naplno od první do poslední minuty.