První mistrovské utkání v elite

AFK Podolí – Dukla JM   11:24  (4:9)

K prvnímu MU v elite jsme si zajeli do Podolí a zpátky jsme jeli s prvními třemi body za zcela zasloužené vítězství. Po celou dobu jsme se snažili hrát naši hru po zemi založenou na pohybu, což se nám povětšinou zápasu dnes zdárně dařilo. Na obou hřištích došlo proti minulé sezoně k několika změnám, na které si ještě musíme zvyknout. Na prvním hřišti fungovala souhra velmi dobře a byly k vidění i pěkné kombinace. Na druhém hřišti to ještě nebylo úplně ono, ale je to na dobré cestě. První zápas nám vyšel teď to jen potvrdit v příštím kole doma proti Admiře.

Sestava 1.hřiště – 14:6: Smolík (G), Šefraná – 1, Hlaváč, Studený – 4,, Kuboš – 5, Klápa – 2, Vaníček – 2.
Sestava 2.hřiště – 11:5: Kohout – 1/Šefraný – 1 (G) – Cabalová, Bednářová – 1, Cabala – 5, Štěpán – 1, Hubáček – 2