První mistrovské utkání

FK Dukla JM : TJ Praga   (8 : 5)

Sestava: Kubálek (B), Matoušek (K), Nguyen F., Kulhavý, Míka, Vyjídák, Nguyen T., Krameš, Kapek, Berisha, Haišman, Obergruber

Střelci: Míka, Kulhavý, Nguyen T., Berisha, Kapek 2x, Obergruber 2x

Shrnutí: Před prvním mistrovským utkáním jsme museli narychlo dělat změny v sestavě z důvodu nemocí. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a hosty k ničemu nepouštěli, odměnou nám byl brzký gól. Poté jsme polevili a hosté hru vyrovnali a byli více než vyrovnaným soupeřem do konce prvního poločasu (3 : 3). V úvodu druhého poločasu jsme vstřelili rychle gól a brzy přidali další a to hosty zlomilo. Odskočili jsme na rozdíl tří branek a do konce zápasu již kontrolovali hru, kdy hosté hráli pouze na brejky. Pochvala za útočnou činnost, ale musíme zapracovat na defenzivní činnosti a na zakládání útočné činnosti.

Příští zápas hrajeme na Chodově, v neděli 17.9.2017 od 10.30 h.