První letošní venkovní utkání

Dukla JM 2009 vs. Čechie Uhříněves 2009

 

K prvnímu letošnímu venkovnímu přátelskému utkání jsme si pozvali Čechii Uhříněves. Utkání jsme odehráli na 3 hřištích s minimálním střídáním, s prodlouženou hrací dobou na 4x 20 minut. Byli jsme svědky mnoha krásných fotbalových akcí, nádherných branek i urputných soubojů.

 

Sestava 1. hřiště: Tvrdek, Knápek, Ešner, Dovolil, Válek, Baleja

Zde byla vidět celá škála nádherných fotbalových okamžiků – od učebnicových kombinačních akcí přes parádní branky i hezké individuální kličky. Kluci hráli v obrovské psychické pohodě a útočný fotbal si jen a jen užívali.

Výsledek: 26 – 6

Branky: Ešner 12x, Tvrdek 5x, Baleja 5x, Válek 3x, Knápek 1x

 

Sestava 2. hřiště: Nevdashov, Enenkel, Topič, Nedvěd, Bezouška, Ginley

Na tomto hřišti to byla „triple – man – show“, kdy naprostou dominanci nad hrou převzali hráči Topidlo – Méďa – Eny. Tak obrovský hlad po gólech jsme dlouho neviděli. Kluci: PARÁDA!!!

Výsledek: 37 – 9

Branky: Enenkel 11x, Topič 10x, Nedvěd 7x, Nevdashov 4x, Bezouška 3x, Ginley 2x

 

Sestava 3. hřiště: Kozlovskyj, Vrána, Forman, Černý, Foltýn, Hoang

Ani náznaky fotbalovosti od Dominika Formana nestačily k tomu, abychom na tomto hřišti uhráli důstojný výsledek. Chvílemi to vypadalo, že se kluci potkávají s balónem prvně v životě. Zoufale malý počet střel na branku znamenal zoufale málo gólů v soupeřově síti.

Výsledek: 9 – 20

Branky: Forman 4x, Černý 3x, Vrána 1x, Foltýn 1x

 

Celkový výsledek: 72 – 35

 

Na úvod sezóny jsme s celkovým obrazem hry velmi spokojeni a věříme, že v podobném duchu navážeme herně i výsledkově koncem února proti silnému a pro nás ještě neznámému Tempu.

 

Trenéři: Dovolil, Tvrdek, Knápek