První jarní mistrovské utkání dne 1.4.2017

SK Motorlet – Dukla JM

Ml. Přípravka, roč. 2009

První jarní mistrovské utkání dne 1.4.2017

První soutěžní utkání v jarní části sezóny jsme odehráli na hřišti jednoho z nejsilnějších týmů, a to SK Motorlet. Utkání hrané za velmi hezkého počasí na krásném hřišti v poněkud poslepované sestavě z důvodu několika absencí hráčů základního kádru (zdravotní indispozice) jsme si prohráli v průběhu druhé čtvrtiny na druhém hřišti individuálními chybami a špatnou rozehrávkou od branky, kdy jsme v rozmezí 15 minut dostali 6 gólů, které utkání rozhodly. Ostatní čtvrtiny byly celkem vyrovnané a kluci předvedli statečný výkon.

Sestava 1. hřiště: Meduna (B), Tvrdek, Šefraný, Bezouška, Bártů, Carmine

V soutěžním utkání měl premiéru Adam Carmine, který si svou docházkou a předvedenými výkony na trénincích vysloužil nominaci a odehrál zápas skvěle. Příjemným překvapením byl Honzík Bezouška, který měl sice tréninkové manko, ale v zápase dal dva góly a vedl si výborně i v obranné části hry. Klukům se podařilo dát i dva góly z trénovaných standardních situací, které se začínají stávat nedílnou součástí naší hry a zároveň účinnou zbraní. Jistotou v brance byl Kuba Meduna, který vychytal i několik samostatných úniků soupeře.

Sestava 2. hřiště: Dovolil (B), Knápek, Nevdashov, Oth, Baleja, Enenkel

Kluci na druhém hřišti vlítli do zápasu sice jako uragán a během prvních pěti minut hry si vytvořili tři vyložené gólové příležitosti, nicméně se potýkali s nepřesnou koncovkou a postupem času začala jejich pozornost upadat a soupeř se dostal do vysokého vedení, které kluky psychicky dost zlomilo. Rozpačitá rozehra od branky a vlastní chyby provázené nedůslednou hrou v osobních soubojích pak nedovolily výsledek alespoň korigovat.

Tento zápas ukázal na chyby, na kterých budeme v tréninku muset soustavně pracovat, ale zároveň dal vysokou šanci hrát na jaře důstojnější roli ve fotbalové soutěži, než tomu bylo v prvních zápasech podzimní části.

Výsledek: 22 – 10 (poločas 12 – 4)

Góly: Bezouška 2, Tvrdek 2, Nevdashov 2, Oth, Baleja, Knápek, Šefraný

Trenéři: Tvrdek, Knápek