Prověrka od superelitního soupeře

Dukla JM 2009 vs. Tempo 2009

Tak to tu ještě nebylo. Naše duklácké fotbalisty v neděli, 25.02.2018, prověřil na Mikulce soupeř, který hraje v superelitní soutěži proti Spartě, Slavii, Dukle, Bohemce apod. Jednoduše řečeno jsme změřili síly s top týmem v naší republice. Kromě výjimečného soupeře mělo toto přípravné utkání ještě další výjimečné parametry. Hrálo se za výjimečně mrazivého počasí na výjimečný počet hřišť. Na 4 hřištích současně jsme dosud v historii našeho týmu ještě nehráli. Navíc – výjimečně – bez jediného střídání. Na výjimečných 5 čtvrtin po 15 minutách. Výjimečně to prověřilo nejen kondiční schopnosti našich kluků, ale i psychickou odolnost v zápase, ve kterém především inkasujeme.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Dovolil, Enenkel, Baleja, Knápek

Náš elitní tým si nevěděl se silným soupeřem rady. Zaostával nejen v individuálních činnostech hráče, ale i v týmovém pojetí hry. Kluci zápas obrečeli. Jednoduše řečeno soupeř nad jejich síly. Zlatý Xaverov nebo Meteor. Sešly se věkově dva stejné týmy, ale naprosto odlišných parametrů. Věříme ale, že i takové zápasy naše kluky zocelí a posílí. Všechno zlé je k něčemu dobré. Nutno vyzdvihnout naprosto famózně bojovný výkon Káji Baleji. Byl neporazitelný, urputný. Ostatní kluci se nechali zlomit.

Výsledek: 5 – 28

Branky: Meduna 2x, Dovolil 1x, Enenkel 1x, Knápek 1x

Sestava 2. hřiště: Bezouška, Topič, Nedvěd, Černý, Nevdashov

Bez ohledu na výsledek se naši kluci nenechali odradit a bojovali ze všech sil. Byly vidět krásné fotbalové okamžiky s úžasným tahem na branku a hladem po gólech. Slabinou se ukázala být obranná fáze naší hry. Výborný výkon v útoku ukázal Méďa, nicméně bez kvalitního umění obrany se výjimečným fotbalistou asi nestane.

Výsledek: 12 – 35

Branky: Nedvěd 6x, Nevdashov 3x, Topič 2x, Bezouška 1x

Sestava 3. hřiště: Vrána, Foltýn, Forman, Ginley, Volf Luky

Dobrý výkon Vojty Vrány okořeněný dvěma góly. Šedý výkon ostatních hráčů týmu. Příliš mnoho obdržených branek. Není třeba tento tým nikterak zatracovat, určitě jsme se poučili z vlastních chyb, což se nám bude hodit v budoucích zápasech. Umění snést drtivou porážku je základním stavebním prvkem k umění a touze vyhrávat.

Výsledek: 4 – 40

Branky: Vrána 2x, Ginley 1x, Volf L. 1x

Sestava 4. hřiště: Zach, Vlastník, Kozlovskyj, Volf Ríša, Toni hoang Phi

Na tomto hřišti to nebyl v žádném případě beznadějný výkon. Všichni kluci si zaslouží pochvalu, i tento zápas přispěl k obohacení jejich fotbalových zkušeností. Bez střídání si sáhli na dno svých fyzických sil, i to je ve fotbale potřeba. Díky personální výpomoci o rok staršího Ríši Volfa se podařilo skóre udržet na přijatelné porážkové úrovni.

Výsledek: 5 – 20

Branky: Volf R. 4x, Vlastník 1x

Chtěli bychom tímto všem klukům bez výjimky poděkovat za výjimečný výkon v utkání hraného za extrémních a výjimečných podmínek. Kluci byli jste perfektní, hlavu vzpříma, budeš príma (bude špríma)… J

Celkový výsledek: 26 – (#HODNOTA#)