Promarněná 1. čtvrtina

SK Aritma – DJM  32:21 (20:8)

1. hřiště: 17:11 (6:2, 4:4, 3:2, 4:3)

Sestava:

Kuboš (G), Šefraná, Cabalová 1, Ondrášek 1, Studený 8, Šefraný, Fišer 1, Smolík.

2. hřiště: 15:10 (8:1, 2:1, 4:3, 1:5)

Sestava:

Jizba (G), Jíra, Bartusek, Štěpán 1, Cabala 2, Vaníček 1, Klápa 3, Moucha 3.

Hodnocení:

Dnes v pátek odpoledne jsme cestovali přes celou Prahu na půdu vedoucího týmu SK Aritma, který ještě nepoznal hořkost porážky. A nepoznal ji bohužel ani nyní. A to díky první čtvrtině, kterou jsme odehráli katastrofálně. Výsledek po první čtvrtině 14:3 pro domácí nevěstil nic dobrého. K tomu ještě zranění Ondry Smolíka již ve 2. minutě, kdy po souboji upadl na ruku a již do zápasu nezasáhl. Provedli jsme pár změn a obraz hry již vypadal zcela jinak. Začali jsme se více prosazovat a postupně hru vyrovnávat. Ve druhém poločase jsme měli jednoznačně navrch, ale bohužel opět jsme se trápili v zakončení.a tak si domácí již pohlídali náskok z první čtvrtiny, která rozhodla o konečném výsledku dnešního zápasu.

Kluci a holky zaslouží i přes dnešní porážku pochvalu za předvedenou hru, zvláště ve druhém poločase.