Prohra v poslední čtvrtině

FK Dukla JM – FC TEMPO 12:14 (2:1, 4:5, 4:1, 2:7)

Do prvního utkání soutěže H3H jsme nastoupili s kluky, kteří se nevešli do nominace zápasu Elite. Hrál se vyrovnaný zápas s nešťastným koncem pro nás, kluci ale podali dobrý bojovný výkon. Někteří nás dokonce svým výkonem mile překvapili. Ve hře se sice stále objevovaly nedostatky, jako je nedostatečné pokrývání hráčů soupeře, nenabízení se do volných prostor, zbrklá střelba či čekání vepředu bez snahy zapojit se do bránění. V mnoha případech nás také zradila koncovka. Pozitivní naopak bylo, že kluci skoro vůbec nehráli v chumlu a snažili se i kombinovat.

Zápas dopadl v náš neprospěch díky poslední čtvrtině. Obraz hry v ní je také poučením do budoucna pro trenéry, jak lépe vstoupit do zápasu, který se přestal vyvíjet v náš prospěch, a tím jej ovlivnit.

FK Dukla JM: Max Balaš (2), Vojta Hýsek (2), Maty Faltys (2), Máťa Charvát, David Kanclíř, Vojta Popelář (3), Kubík Stoklasa, Eliáš Unger (2), Dan Vít (1).