Prohra na úvod sezóny

Admira Praha – FK Dukla JM 18:15 (6:10)

1. hřiště : 5:8 (3:1, 1:1, 0:2, 1:4)

Sestava (branky) :
Kuboš (G), Cabalová, Jíra, Cabala 1, Studený 1, Volf R. 1, Bednářová, Šefraný 1, Bartusek 1.

Hodnocení :
První půle byla v naší režii, ale s rostoucím počtem zahozených šancí se na naše kopačky postupně vkrádala nervozita, čehož domácí využili k otočení zápasu ve svůj prospěch. A nutno říct, že zaslouženě, protože z naší strany už byla závěrečná fáze zápasu vyloženě křeč.
Bohužel některé opory zatím marně hledají loňskou pohodu a na výkonu je to znát. Bojovnost jim nelze upřít, ale fotbalovost se nám nějak vytratila.

2. hřiště : 10:10 (3:2, 1:3, 3:2, 3:3)

Sestava (branky) :
Smolík (G), Ondrášek, Šefraná, Jizba, Štěpán 3, Oth 1, Vaníček 2, Klápa 4, Moucha.

Hodnocení :
Velmi vyrovnaný zápas, kde z naší strany byly vidět hezké kombinace. Stále je však potřeba zapracovat na důrazu, zlepšit dostupování hráčů a také na zakončení.