Probuzení

MŽ U-12/U-13

SK Viktoria Žižkov : FKDJM „A“  2:8 (2:6)

Sestava: Vagenknecht, Novák, Kavan, Bednář, Stříbrský, Poustka, Ondrášek, Szef, Bílý, Obergruber, Soukup, Zouhar, Prüher.

Střelci: Obergruber 3x, Soukup, Prüher, Ondrášek, Zouhar, Poustka.

Shrnutí: pohled na tabulku předpokládal jednoznačný průběh, ale kluky jsem upozorňoval, aby na tabulku koukali vždy s respektem k soupeři. A zápas se nikdy nevyhrává bez nasazení a dalších aspektů. Takže nástup dle toho vypadal. 10 minut jsme se rozkoukávali a přizpůsobovali se domácím. Poté přišla rychlá smrž 3 branek a lehké převzetí zápasu. Domácí nám nedávali ani metr volný a všechny souboje dohrávali jak se má. Po zisku míče ihned v rychlosti přečíslovali naší obranu a z těchto akcí snižovali. Do poločasu jsme navýšili skóre na 2:6. Druhý poločas už jsme měli více navrch v soubojích 1:1, takže domácí už jsme moc nepouštěli k naší brance a naopak dělali rychlé protiútoky. Bohužel opět plejáda zahozených šancí, ale i tak jsme odskočili o další dvě branky. V dnešním utkání jsme už museli více zabrat než v minulém kole.
Příští utkání hrajeme v sobotu 19.10. na Mikulce od 13:45 h s SC Xaverov.