Přípravné utkání proti TJ  Březiněves  – středa 4.9.2019

Ve středu 4.9.2019 jsme odehráli na krásném travnatém povrchu v pražské Březiněvsi poslední přípravné utkání před zahájením podzimní části soutěže. Přes počáteční zmatek, na straně soupeře, jsme po dohodě postavili dvě hrací plochy. Na prvním hřišti se proti sobě postavili fotbalisté z Březiněvsi ročníku 2008 a naši borci z týmu „A“. Na druhém hřišti tým „B“ srovnával svoje síly proti stejně starému soupeři. Délka utkání byla dohodnuta na 3 x 20 minut.

Fyzicky vyspělejší, také o hlavu větší a rok starší soupeř na prvním hřišti nám vzdoroval jen první třetinu, ve které se ho kluci snažili přetlačit silou.  Do dalších dvou třetin už jsme vstupovali s tím, že musíme u hry více přemýšlet, dát míč rychle od nohy, což na soupeře z Březiněvsi nakonec platilo a kluci si zahráli solidní fotbal. Odměnou za tento výkon nám bylo jasné vítězství 15 : 3.

Na druhém hřišti jsme předvedli bojovný výkon, který však na soupeře nestačil. Byli jsme o něco pomalejší, chyběla nám přesnost v přihrávkách a nedostatečně jsme pokrývali soupeřovo hráče, kteří se snadněji dostávali do brankových příležitostí. K naší střelbě jsme nedostali mnoho prostoru a branku soupeře se nám nepodařilo ohrožovat příliš často. O hodně míčů jsme přicházeli ve středním pásmu, kde jsme se také nejčastěji prohrávali osobní souboje. Tady budeme muset zlepšit a zrychlit práci s balonem, abychom dokázali více přihrávkami přecházet snadněji přes soupeřovo obranu. Výsledek 7 : 15 odpovídal obrazu hry.

Jsme rádi, že jsme si mohli opět vyzkoušet různé posty jednotlivých hráčů, jejich spolupráci a máme radost, že se postupně zlepšuje.

Díky za možnost si zahrát s kvalitním soupeřem putuje do Březiněvsi a k nám do týmu jde poděkování za hezké fotbalové odpoledne.