Příliš těžcí soupeři

Ročník 2010

aneb ještě musíme dost a dost potrénovat

V sobotu, 17.02.2018 jsme ve Zbuzanech odehráli další z našich turnajů v rámci zimní fotbalové přípravy. Bohužel na našich borcích byla vidět ještě stále zápasová nerozehranost po jarních prázdninách, možná i po vánočních svátcích způsobená malým zápasovým vytížením, které se budeme snažit do začátku mistrovské soutěže ještě dohonit. Chyběla disciplína, zkušenosti. Bylo vidět pár chyb, ze kterých se musíme poučit a které by nás měli nakopnout k lepším zítřkům.

Sestava DJM: Juhásová, Rychna, Leskiv, Reigl, Tichý, Bednář, Hybel´, Kubín, Chroust, Vaníček

Vysoký gólový příděl od některých soupeřů, kteří, upřímně řečeno, byli objektivně nad naše síly, byl způsoben elementárními chybami v rozehrávce. Chybí nám střelec, který by silou své osobnosti strhl celý tým k vyšší bojovnosti, tahu na branku a touze vítězit. Nechybí snaha, při vší úctě, té máme dostatek, ale ve třech zápasech vstřelit pouhé tři góly, nad tím se budeme muset zamyslet a v tréninku výrazně zapracovat. I tak nám tento turnaj přinesl další nové herní zkušenosti, které se v budoucnu budou nepochybně hodit. Chybí nám profilovaný brankář! Musíme hledat a nelámat hůl…

Výsledky:

DJM – Slavia Praha                1 – 11 (Juhásová)

DJM – Příbram                       0 – 10

DJM – Sokol Stodůlky            0 – 0

DJM – Motorlet                      2 – 6 (Hybel´ 2x)

DJM – Sokolov                       0 – 7

Turnaj byl zpestřený turnajem 1 vs. 1 mezi vybranými hráči z každého týmu. Duklu JM reprezentovala Markétka Juhásová, která, světe div se, v nabité konkurenci větších a silnějších kluků z týmů soupeřů, vybojovala fantastickou semifinálovou účast v turnaji, kde jí přece jenom po lítém boji síly došly, a po statečném výkonu podlehla soupeři z Baníku Sokolov. Markéto, bravo, skvělý výkon a výborná reprezentace klubu!!!

Trenéři: Sýkora, Juhás