Přepišme dějiny?

Dukla JM „A“ – Metorlet

Starší přípravka, ročník 2009

Po třech porážkách v řadě (Xaverov, Meteor, Braník) nás v neděli, 28.04.2019, čekal na domácím hřišti na Mikulce poslední z těch silnějších soupeřů v naší soutěži – tým Motorletu Praha. Tohoto soupeře jsme dosud nikdy neporazili. Podzimní výsledek, kdy jsme na venkovním hřišti prohráli o pouhé dvě branky, však napovídal, že rozhodně není potřeba skládat zbraně ještě před utkáním jen na základě nepříznivé statistiky. Kluci nechali na hřišti svá maxima a poprvé v dějinách týmu jsme Motorlet vyprovodili z utkání porážkou. Nádherné, emotivní, euforické a dramatické utkání!

 

Kluci, jsme na vás všechny moc pyšní!!

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Vrána, Nevdashov, Tvrdek, Šefraný, Ešner, Enenkel

Výsledek: 8 – 4

Čtvrtiny: 2 – 0, 2 – 2, 4 – 1, 0 – 1

Vítězství na tomto hřišti dirigoval od počátku utkání ostrostřelec Marek Ešner. Svými pěti brankami přispěl výrazným způsobem k parádní hře a nečekanému výsledku! Nutno poznamenat, že výsledek je ale důsledkem poctivé práce a bojovnosti celého týmu.

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Válek, Baleja, Knápek, Topič, Němec, Nedvěd

Výsledek: 10 – 10

Čtvrtiny: 3 – 1, 1 – 2, 3 – 3, 3 – 4

Hnacími motory sympatického obrazu hry byla trojice Baleja – Knápek – Nedvěd. Do utkání jsme „vlétli“ jedním ukázkovým „vlastencem“, ale až na poslední čtvrtinu zápasu jsme na hřišti měli optickou převahu podpořenou hezkými góly.

 

Celkový výsledek: 18 – 14

Branky: Ešner 5x, Baleja 3x, Nedvěd 3x, Knápek 2x, Topič 2x, Šefraný 2x, Tvrdek 1x

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

 

Další výsledky naší soutěže: Meteor – Aritma 56:13, Admira – FA 32:11, Xaverov – Střešovice 50:18

 

Soupeře z horní poloviny tabulky máme již všechny za sebou, do konce sezóny nás čeká konfrontace již jen s těmi papírově slabšími. Pro povinné body si tedy pojedeme v sobotu, 04.05.2019 do Střešovic, kde se s místním celkem utkáme od 14:45 hod.