Předvedli jsme lepší výkon

DJM – Junior Praha  13:1  (7:1)

Sestava: Bartusek (G), Cabalová, Šefraná, Hrdlička, Ondrášek, Kuboš, Cabala, Studený, Jíra, Vaníček, Oth, Šefraný, Moucha.

Před Vánoci jsme odehráli zápas v rámci zimní ligy proti domácím Junioru Praha. Předvedli jsme lepší výkon, pod který se podepsala hlavně osa týmu;Deni, Adam a Štěpíno. Po opatrném a trochu rozpačitém úvodu, kdy jsme si zvykali na rozestavení 3-3-1 a na soupeře, který do zápasu vstoupil hodně energický, jsme postupně přebírali taktovku nad zápasem a začali si vypracovávat gólové příležitosti. V prvním poločase jsme občas i zbrkle zakončovali a trochu nám vázla rozehra od vlastní brány. Je potřeba více se zaměřit na rozehru s náběhy za obranu. Ale jinak kluci a holky odvedli dnes dobrý výkon a po zásluze zápas vyhrály.

Branky: Studený 7, Ondrášek 2, Kuboš 2, Šefraný 1, Oth 1.