Přátelské utkání v Kunraticích

Slovan Kunratice vs. Dukla JM 2009

K druhému letošnímu přátelskému utkání jsme se rozjeli do spřátelených Kunratic. V pondělí, 25.09.2017, jsme na úžasném kunratickém trávníku odehráli utkání proti oblíbenému a skoro již tradičnímu soupeři. Soupeřův tým byl oslabený o loňské opory, které přešly ke starším ročníkům a byl proto doplněn novými tvářemi. Nezkušenost statečně bojujícího protivníka se pak promítla na celkovém výsledku, který by našemu týmu po dvou mistrovských porážkách v řadě mohl pomoci ke zvýšení herního sebevědomí…

 

Sestava 1. hřiště: Knápek, Tvrdek, Meduna, Válek, Ešner, Enenkel, Nevdashov, Dovolil

Soupeř nasadil do pole i několik holčiček, celkově bylo znát, že se tento soupeřův tým teprve sehrává a nabírá cenné zkušenosti. Naši kluci si s chutí zastříleli, ukázali několik hezkých akcí, pěkné góly (jedincům se podařily i góly do vlastní sítě… J) a hlavně radost ze hry.

Výsledek: 3 – 28

Branky: Válek 6x, Ešner 6x, Meduna 5x, Knápek 4x, Tvrdek 3x, Enenkel 2x, Dovolil 2x

 

Sestava 2. hřiště: Zach, Shvets, Carmine, Černý, Vlastník, Ginley

Proti malinkému a nerozkoukanému soupeři se naši kluci prosazovali důraznou hrou, slušnou střelbou, tahem na branku a pěknými góly. Soupeř nám dovolil nacvičit i nebezpečné rozehrávání rohových kopů. Na naší polovině nám několikrát zatopil. Gólově se prosadil každý ze sestavy.

 

Výsledek: 6 – 30

Branky: Shvets 7x, Carmine 7x, Zach 6x, Černý 4x, Vlastník 4x, Ginley 2x

 

Celkový výsledek: 9 – 58

 

Chtěli bychom poděkovat statečnému soupeři za krásný sportovní zážitek, povzbudit ho do dalších fotbalových utkání a s příslibem držení všech našich palečků do sportovního života se budeme těšit na další budoucí společné utkání.

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek