Přátelské utkání starších žáku

Bohemians 1905 – FK Dukla JM 3:3

Sestava: Mysliveček, Laho, Vejsada, Smrkovský, Goldschmidt, Zatočil, Kliment, Boketta, Bobo, Medvedz, Dalibaba, Pravda, Horálek

Goly : 2xBobo, Pravda.

V úterý místo tréninku jsme sehráli přátelské utkání na hřišti Chodova se soupeřem Bohemians 1905. Jenom škoda, že jsme neměli svého brankáře, kluci, kteří nám chytají se už v sobotu na zápase omluvili, že v úterý nebudou. Tento zápas si kluci dlouho budou pamatovat. Kluci s Bohemians 1905 nám ukázali, jak se má hrát fotbal. Někteří naši kluci lapali po dechu a nestihaly. Ale musím hráče pochválit, že to nevzdali a bojovali. Byli tam i pěkné akce z naší strany, máme pořád na čem pracovat. Musíme poděkovat brankáři z Bohemians 1905, který nám chytal a v dosti zákrocích nás podržel.