Přátelské utkání na Julisce 

Tak se nám blíží začátek jarní sezóny a v posledních 14 dnech před prvním ostrým startem jsme chtěli odehrát kvalitní zápasy s kvalitními soupeři. 
V týdnu jsme dva krát zavítali na Julisku k zápasům s U10. 

Krátké hodnocení zápasů na Dukle: Myslím že zápasy splnily to, co jsme od nich očekávali a ukázali nám naše dobré věci a naopak naše nedostatky. Každý z kluků si musel hrábnout a nám to ukázalo, jak kdo umí pracovat s míčem pod velkým tlakem, kdo se nebojí hrát pod tlakem, jak plníme taktické pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Někdo nás velmi mile překvapil, naopak kluci, kteří vypadají super na tréninku, tak v zápasech nepředvedli, to co bychom od nich chtěli. Fotbal umí, ale je to spíše u nich o psychice a nervozitě. 
Děkujeme, že jsme mohli odehrát PU na Julisce a budeme se snažit to oplatit opět u nás na Mikulce nebo Schulhoffce. Myslím, že tyto zápasy nás posouvají dále a budeme v nich i během jarní sezóny pokračovat. 

Sestava a známkování: 
Nikola Bryscejnová (1), Míka Matyáš (3), Jan Novák (3), Adam Kendra (2), Kulhavý Jakub (2/3), Pampurik Petr (4), Forejt Jan (2/3), Nguyen Filip (3), Bednář Petr (3). 
Vagenknecht Jan (2), Kapek Milan (2/3), Štěpán Petr (3), Nguyen Filip (2/3), Nguyen Marek (2/3) , Poustka Lukáš (3), Hornek Lukáš (3), Krameš Jakub (2), Razesberger Matyas (2/3). 

 
Poslední generálkou bude zápas v sobotu 25.3. od 8:30h na Mikulce s Tempo Praha U11.
Daniel Obergruber