Přátelské utkání na Admiře  Praha 

MŽ „A“ U-13 

FK Admira Praha – FK DJM  5:5 (1.1, 2:1, 2:3)

Sestava: Vagenknecht, Štěpán, Vladyka, Nguyen F., Novák, Kapek, Krameš, Soukup, Poustka, Stříbrský, Bartoš, Obergruber, Němec, Prüher, Rypota. 

Střelci: 3x Prüher, Nguyen F., Obergruber 

Shrnutí:  Na první zápas v novém roce jsme vyjeli do Kobylis k ligovému týmu mladších žáků. Ideální soupeř k tomu, aby zápas byl v tempu a my mohli ze sebe dostávat bramborový salát, řízky, cukroví atd. po svátcích. Po domluvě jsme odehráli 3×30 minut. Branky jsme postavili od vápna k vápnu, takže místa na běhání bylo hodně. První třetina skončila 1:1, kdy si ani jeden tým neudělal větší tlak. V začátku druhé třetiny během 5 minut jsme inkasovali rychle dvě branky za sebou. Do konce třetiny jsme pouze snížili na 3:2. Naopak nástup do třetí třetiny nám vyšel náramně, rychle jsme dotáhli a odskočili na rozdíl dvou branek. Bohužel na konci zápasu už nám došly síly a domácí srovnali skóre. Výsledek utkání je asi spravedlivý, ani jeden tým nebyl natolik lepší než druhý. 
Během utkání jsme střídali dvě sedmičky a vytížení jsme rozhodili mezi všechny kluky rovnoměrně. Byl jsem velmi rád, že kluci, kteří pro zranění dlouho chyběli, mohli již konečně zdraví hrát. Příští týden nás čekají dvě utkání na turnajích v Nebušicích a na Meteoru.