Přátelská odveta jako tečka za uplynulou sezónou

Hostivař – Dukla JM

Ročník 2009

V pondělí, 11.06.2018, jsme posledním přátelským utkáním proti Hostivaři udělali definitivní zápasovou tečku za uplynulou sezónou 2017/2018. K odvetě došlo na přírodní trávě na hřišti v Hostivaři, celkem se hrálo na 3 hřištích. V součtu branek se odehrál velice vyrovnaný zápas. Špatná koncovka a občasná nechuť bránit nás stála vítězství v utkání.

 

Sestava 1. hřiště:Dovolil, Ešner, Baleja, Válek, Nedvěd, Bártů, Tvrdek, Meduna

Sice čtyřmi góly, ale hlavně naprostým nezájmem bránit na sebe upozornil Míša Nedvěd. Ešny svým hattrickem splnil pověst ostrostřelce, ostatní podali proti vyrovnanému soupeři bojovný výkon.

Výsledek: 11 – 10 (4 – 3, 1 – 2, 4 – 2, 2 – 3)

Branky: Nedvěd 4x, Ešner 3x, Meduna 1x, Bártů 1x, Válek 1x

 

Sestava 2. hřiště: Kakos, Vrána, Černý, Nevdashov Denis, Bezouška, Enenkel, Foltýn

Na tomto hřišti nás trápila nepřesná koncovka, zato jsme nekompromisně a poctivě bránili. Rozhodujícím rozdílem ve hře byla střelba ze střední vzdálenosti, ve které nás soupeř jasně předčil. Hezky utkání odchytal Maty Černý, ukázkově se pozice beků zastali Jirka Kakos a Vojta Vrána. Bezi platil na soupeře svým důrazem před brankou. Kuba Foltýn měl výborný tah na branku, ale slovo „obrana“ mu zatím nic moc neříká. 

Výsledek: 18 – 7 (10 – 3, 5 – 2, 3 – 2, 0 – 0)

Branky: Enenkel 2x, Kakos 1x, Vrána 1x, Černý 1x, Bezouška 1x, Foltýn 1x

 

Sestava 3. hřiště: Vihan, Zach, Nevdashov Dan, Vamberský, Vlastník, Ginley, Kozlovskyj, Zouhar

Parádní utkání odehrála dvojice Óčko Vamberský – Olík Zouhar. Óčkovi to pálilo o sto šet, Olík spoustu šancí spálil, ale hodně jich připravil pro ostatní. Adam Zach, který se v bráně během utkání vystřídal s Olíkem, výborně rozehrával míče a dokonce z pozice brankáře i párkrát ohrozil branku soupeře. Nebýt nepřesností v koncovce a při střelbě, mohlo být skóre z naší strany dvojnásobné. 

Výsledek: 2 – 11 (1 – 3, 1 – 0, 0 – 4, 0 – 4)

Branky: Vamberský 4x, Vlastník 3x, Ginley 3x, Kozlovskyj 1x

 

 

Celkový výsledek: 31 – 29

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek