Přátelák na ČAFC Praha

V neděli 18.9.2016 si někteří kluci a holky ze školičky zahráli  první přátelský zápas s týmem ČAFC Praha. V úvodu musíme konstatovat, že přes velký počet dětí ve školičce Dukly JM byl docela problém postavit dvě hřiště našich hráčů. Docházku bychom měli pro příště zlepšit…..  🙂

Zápas samotný se nesl v přátelském duchu, všichni se snažili a měli radost ze hry, což nás trenéry moc těší. Viděli jsme i pár krásných  kliček a gólů, ale i naše známé houfování, takže je ještě plno práce co zlepšit a musíme dopilovat při trénincích.

V sobotu nás čeká PRVNÍ TURNAJ celoroční soutěže MINICUP, kde už kluci budou bojovat o opravdové body a medaile za umístění.

Tam se začne krystalizovat tým, který bude brát fotbal nejen jako zábavu či kroužek, ale i jako sport, který může děti provázet celým životem.

Poděkování patří také rodičům, kteří nám moooc fandili. Jen tak dál.

Trenéři:  Jana Andělová

Tomáš Novotný