Povinná první výhra

FK Dukla JM – SK Libuš 39:1 (9:1, 6:0, 15:0, 9:0)

Až ve čtvrtém utkání soutěže H3H jsme se dočkali výhry. Jednalo se o jednoznačný zápas, který nás příliš neprověřil. Samotný zápas se postupem času dostal do fáze, kdy si každý chtěl dát gól. Nejvíce jich nakonec měl na kontě Vojta Černohous hrající svůj první soutěžní zápas za Duklu. Ať mu elán a střelecká forma vydrží i nadále. I přes jednoznačný průběh kluci stále bojovali, dobře obsazovali prostory a také se dobře nabízeli.

Jediný gól jsme dostali v první čtvrtině po individuální chybě, kdy jsme nedostatečně pokryli soupeře, který rozehrával z autu. Proti silnějším soupeřům by podobné chyby mohly být kritické. Stejně tak je nutné si na hřišti zvyknout na skutečnost, že vše není podle toho, jak to vidím já. Důležité je se nevztekat, nepřestávat hrát a nepolemizovat (a to jak se spoluhráči, tak zejména s trenéry).

FK Dukla JM: Vojta Černohous (9), Maty Faltys (5), David Kanclíř (4), Ota Kantořík (5), Váša Klečka (1), Maty Michl (8), Vojta Popelář (3), Tonda Řehák (3), Dan Vít (1).