Povedený turnaj na Hamru

V neděli 22.1.2017 odpoledne se kluci z ročníku 2010 vypravili na silně obsazený turnaj na Hamru v Braníku. Některým sice chvilku trvalo, než se rozkoukali, ale dnes to bylo hlavně o bojovnosti a kolektivním výkonu, podpořeném skvělými brankáři a střelcem Lukáškem. Skvělé zápasy jsme odehráli zejména s Viktorkou Žižkov a Fotbalovou akademií Praha. V posledním zápase se Slavií jsme sice ze začátku tahali za kratší konec a rychle prohrávali o tři branky, poté se však kluci vzepjali k mimořádnému výkonu, soupeře přehrávali a snížili na rozdíl jediné branky. Vyrovnání dlouho viselo ve vzduchu a celkový vítěz turnaje, Slavie, se až do konce musel strachovat o těsnou výhru. Celkově dnes jedna výhra, dvě remízy a dvě porážky a nakonec čtvrté místo. Kluky však dnes musíme opravdu pochválit a důležité je pro ně samotné zjištění, že mohou hrát vyrovnané zápasy s každým.Děkujeme za podporu našim ÚŽASNÝM  rodičům.

Sestava: Lukáš Volf,Filip Oth,Ondra Bártů,Oliver Zouhar,Bruno Hybel,Jan Haken,Filip Reigl,Jakub Šlézar,Martin Jakub Rychna

Trenér: Jana Andělová