Povedené utkání

FK Dukla JM A – TJ Spartak Kbely 4:2 (1:0) 6.6.2015

Sestava: Řehoř, Vejsada, Smrkovský, Mysliveček, Brt, Krčmář, Hlavatý, Zatočil, Kostolný, Dudek.

Branky: Kostolný, Dudek, Brt, Mysliveček

Trenéři: Řehoř, Vagaský, Vostárek

Hodnocení: V sobotu k nám přijel soupeř TJ Spartak Kbely, se kterým jsme u nich doma vyhráli, ale dnes jsme hráli doma na trávě, kde nám to trochu dělá problémy. Chtěly jsme napravit zaváhaní v Kolovratech. Bylo krásné slunné ráno. První poločas jsme soupeře zatlačili na jeho půlku, ale nedařilo se nám vstřelit branku, buď nám to vychytal brankář, nebo jsme minuli. Až ve 14. min. jsme se konečně trefili 1:0. Druhá půle byla těžší, soupeř nám ukázal, že se nás nebojí a dokázal dvakrát vyrovnat. Což kluky nabudilo a nechtěli to tak nechat být a opřeli se do soupeře. Ukázali, že uměj hrát pěkný fotbal a otočili zápas na svou stranu. A vzhledem k tomu, že jsme mněli jen dva hráče na střídání a v brance hráče s pole to byl krásný zápas. Děkujeme kluci.